Aquapark Olomouc

Interiérové hřiště v aquaparku v Olomouci pro nás bylo velkou výzvou. Jednalo se totiž o hřiště v mokré části aquaparku, přímo nad bazény, kde chodí mokré děti v plavkách. K tomu navíc extrémní teplota a vlhkost. Pomiňme nepravidelný a komplikovaný tvar prostor… Pokud víme, jedná se v Evropě o jedinečný projekt, který se povedl.

I po dvou letech vypadá hřiště prakticky jako nové.

Znamená to jediné, a sice že materiály použité na našich hřištích jsou opravdu prvotřídní. Hřiště v aquaparku je atraktivní a esteticky velice zdařilé. Atrakce odpovídají místu použití, takže na hřišti není například skluzavka, protože v mokrých plavkách by byla nepoužitelná. Naopak je zde část hřiště vysutá nad atrakci „Brainwasch“, takže děti vidí dovnitř trychtýře, ve kterém se točí jejich kamarádi či rodiče. To je jedinečné.

Vodní svět velké Karlovice - venkovní část Velkeé Karlovice - vodní svět Jump Aréna Tábor - dětské hřiště WonderPark Olomouc SVČ Trutnov Hopík Aréna v Choťovicích Jump and Kids Sezimovo Ústí Autocamp Sedmihorky Cirkus park Teplice Robinson - rodinné centrum Prátr, Vídeň, Království železnic Venkovní trampolína v lyžařském areálu Karolínka Smetanova galerie Vsetí Venkovní hřiště apartmány Panorama Wellness apartmány Panorama Dětský koutek Venkovní hřiště Centrum Nový Smíchov Dětský svět Kroměříž Dětské hřiště v městském centru ve Vejprtech Vnitřní hřiště ve městě Lom Trampolíny v Dětském světě Kroměříž Dinopark Liberec Pizzerie La Patas Brno Šťastné srdce Český Těšín Hřiště v kavárně na Praze 9 Dětský koutek v OC Letná Dětská herna v Berouně Prckův ráj Havířov Zámecký resort Sobotín Kikiland - bowling Vojkov, Tehovec Herna Hopík ve Žďáru nad Sázavou Aquapark Olomouc 2 Korso Karviná Hřiště Bambule, Galerie Šantovka Bambule-Teplice Bambule Butovice Tlumačov Hřiště Golf hotel Austerlitz - Slavkov Veselí nad Moravou - hřiště u opičky Hřiště v Žatci Hřiště v hotelu Zámek Valeč Brumbambule Praha Dětský koutek Novodvorská Plaza Lvíček Plzeň Kavárna ve Zdicích Ohrádka na hraní - Olympia Olomouc Dětský koutek v restauraci v Třeboni Dětské hřiště Tongo Hradec Králové Interiérové hřiště v Nitře Dětská džungle Vsetín Dětské hřiště v Trnavě Krokodýlek Olomouc Interiérové hřiště Trnava Jungle arena Most Interiérová herna Náchod Dětské centrum Gajánek v Třinci Pohádkové lázně Rožnov pod Radhoštěm Hřiště v obchodním centru v Trnavě Jojo Gym Dobřichovice Dětský svět Frenštát pod Radhoštěm - Replay Aquapark Olomouc Restaurace La Casa Argentina Dětské centrum Bambule v galerii Šantovka v Olomouci Dětská kavárna v Mariánských Lázních Dětský koutek v obchodním centru Haná v Olomouci Dětské hřiště v Košicích Dětské hřiště ve Voděradech Dětské hřiště v obchodním centru Mlyny v Nitře Dětské hřiště v obchodním centru Aquario v Nových Zámkách Wikyland Brno Dětský koutek v OC Olomouc City Dětský koutek na krytém bazéně v Přerově Dětský klub Osmík v Praze
© BabyKoutek s.r.o | Změnit nastavení cookies
Tvorba webu HexaDesign.cz HexaDesign tvorba webu