Použité materiály

Jak vybrat dodavatele Vašeho dětského hřiště

Před touto otázkou stojí každý investor. Vzhledem k tomu, že je situace na českém trhu velice… „různorodá“, níže naleznete několik dobrých rad na co si dát pozor a co je podstatné při Vašem rozhodování. Obecně však nedejte na žádné sliby, fotky a utvrzování, že „tohle“ je to nejlepší. Chtějte hmatatelné důkazy (vzorky materiálů, certifikáty atd.).

Chystáte se investovat nemalou částku a úspěšnost Vašeho podnikání bezesporu závisí na kvalitě a atraktivnosti hřiště. Jeďte se tedy osobně přesvědčit, jak kvalitní jsou reference jednotlivých dodavatelů. Srovnejte jak funkční, tak estetickou kvalitu. Zeptejte se provozovatelů, jak jsou s hřištěm spokojeni, kolik času věnují údržbě, jak pružný servis poskytuje dodavatel atd. Chtějte od dodavatele vidět certifikát na konkrétní hřiště. Ne žádný obecný, na nějaký materiál, ale konkrétní certifikát na konkrétní hřiště jako celek dle ČSN EN 1176. Toto je pro Vás jediné objektivní vodítko při Vašem výběru.

Nebudete to mít lehké, ale nepodceňte tuto fázi přípravy Vašeho investičního závěru. Bude mít zásadní vliv na Váš úspěch, či neúspěch. Seznam použitých materiálů a standardů, Vám rádi na vyžádání zašleme.

Chcete zvýšit atraktivnost Vaší kavárny, restaurace či penzionu?

© BabyKoutek s.r.o | Změnit nastavení cookies
Tvorba webu HexaDesign.cz HexaDesign tvorba webu