Koblihová skluzavka

Každé dítě miluje skluzavku, která nesmí chybět na žádném hřišti. Čím delší a rychlejší, tím lepší. Ale co teprve koblihová skluzavka Donut Slide! Pomocí koblihy – kluzáku se zesíleným dnem – se děti mohou spustit dolů po plastové kluzné ploše, podobně jako v zimě na sáňkách či bobech. Donut slide může být součástí konstrukce hlavního labyrintu, nebo může být samostatně stojící. Jedná se o velice zajímavou a oblíbenou atrakci, která Vaše hřiště posune o třídu výše a oddělí od konkurence

 


Válečková skluzavka

Válečková skluzavka je opět zajímavou a originální atrakcí. K jízdě na ní se používají klasické boby, různé podložky (karimatky), nebo děti jezdí jen po zadku. Tato atrakce může být opět samostatně stojící, nebo jako součást hlavního labyrintu. Vše je naprosto bezpečné. Zase není sníh? Nezoufejte! Na válečkových skluzavkách BabyKoutek můžete jezdit za každého počasí.


 

Trumpetová skluzavka

 

Velice atraktivní novinka, která Vaše hřiště jednoznačně oddělení od konkurenčních. Klouzání je asi nejoblíbenější aktivitou dětí na interiérových hřištích. Ovšem klouzání na široké skluzavce, která vypadá jako trumpeta a na níž může jet i několik dětí najednou, je opravdová bomba!


Rychloskluzavka

Tyto spádové skluzavky jsou opravdovou adrenalinovou výzvou. Jakmile je děti zkusí, hned si je velice oblíbí. Skluzavka je velice prudká, a právě proto tak přitažlivá. Může se jednat o jednu nebo i více drah vedle sebe. Většina dětí od 3 let tuto skluzavku miluje a bez problémů na ní jezdí. Pro ty ostatní je však vhodné mít na hřišti i běžnou, mírnější skluzavku.


Vulkán

Vulkán je atrakcí, kterou nelze přehlédnout a na které si v jeden okamžik může hrát mnoho dětí. Děti vulkán milují, protože je pro ně výzvou a nabízí jim mnoho možností zábavy. Spojuje lezení a klouzání, což je velice atraktivní. Vylézt nahoru není úplně jednoduché, sklouznout se dolů, ať už po samotné sopce, nebo po skluzavce, která může být její součástí, je super zábava a navíc, shora je výborný přehled o všem, co se děje na hřišti. Vulkán může být dodán v několika grafických motivech a může být buďto poloviční, tedy 180°, nebo celých 360°.


Kanónová střelnice

Kanónové střelnice jsou u dětí velice oblíbené. Pneumatické kanóny střílí měkkými míčky, takže je vše naprosto bezpečné. Děti mohou trefovat samy sebe, nebo třeba míček, levitující nad vzduchovou fontánkou. Distribuce míčků k jednotlivým kanónům může být zajištěna speciálním pneumatickým podavačem, nebo si je děti nosí ke kanónům ve speciálních taškách samy. Pozor, při plánování interiérového hřiště s kanónovou střelnicí je třeba počítat s nutností kompresoru, který může být hlučný (cca 70 dB). Na to je třeba myslet především při umístění v obchodních centrech, kde by mohlo docházet ke kolizím s ostatními provozy. Kompresor je nejlepší schovat do samostatné, větrané místnosti.


Integrované trampolíny

Trampolíny by měly být součástí každého hřiště. Buďto samostatně stojící, nebo integrované do herního labyrintu.


Integrované bazénky s míčky

Bazénky s míčky jsou evergreenem a neměly by chybět na žádném hřišti. Výhodou bazénků integrovaných do herního labyrintu je to, že jsou zasíťovány, vstup chrání speciální závěs a balónky se tak nedostanou mimo prostor, do nějž patří.


Sportoviště

Děti milují pohyb, hry a soutěžení. Proto milují i sportoviště, která jsou na hřištích BabyKoutek opravdu velice oblíbená. Velikost hřiště je dána možnostmi konkrétního prostoru a konceptem hřiště. Sportoviště může být samostatně stojící nebo jako součást labyrintu. Herní plochu tvoří profesionální umělý trávník s lajnováním, hřiště je vybaveno brankami na fotbal a koši na basketbal.


Bláznivá zrcadla

Bláznivá zrcadla jsou maličkostí, která však dokáže Vaše hřiště velice oživit a zatraktivnit. Pokřivené obličeje i postavy dětí jsou zábavné a děti mají tato zrcadla opravdu rády. Zrcadla se dodávají buďto plochá na stěnu, nebo trojúhelníkového průřezu, ze kterých se tvoří zrcadlová cesta.


© BabyKoutek s.r.o | Změnit nastavení cookies
Tvorba webu HexaDesign.cz HexaDesign tvorba webu