Knoocker otázky a odpovědi

1. Kolik místa potřebuji k používání Knoockeru?

K bezproblémovému používání interaktivní stěny Knoocker potřebujete zhruba 3 metry čtvereční.

2. Je možné na přání vytvořit novou hru nebo kvíz?

Ano, cena je závislá na typu grafiky a počtu levelů. Je také možné vytvořit nový kvíz, podle Vašeho zadání. Cena se pak odvíjí od složitosti kvízu.

3. Může být na konstrukci či v systému Knoocker umístěno logo naší společnosti?

Samozřejmě, Vaše logo můžeme umístit:

  • v dolní části přední stěny
  • jako interaktivní prvek hry
  • v nabídce her v horní části rozhraní
  • jako spořič obrazovky ve vašem počítači

4. Můžu používat Knoocker venku?

Ano, projektor přenáší na stěnu silný a ostrý obraz, ale doporučujeme umístit Knoocker pod střechu (postačí párty stan) asi 3x3m , aby se zabránilo přímému slunečnímu záření nebo dešti. Knoocker musí být chráněn před povětrnostními vlivy.

5. Jak funguje záruční a pozáruční servis?

Pokud by se stalo, že Váš Knoocker nefunguje správně, vyřešíme všechny problémy přístupem přes internet (na dálku). V případě potřeby zašleme obratem třeba nový kabel, či jinou vadnou součást. Toto se ale prakticky nestává. Knoocker je uživatelsky jednoduché a intuitivní zařízení bez poruchovosti.

6. Je možné provozovat Knoocker přímo na stěně, bez pohyblivé konstrukce?

Ano, ale není to ideální volba, vzhledem k vyšším nákladům a také časové náročnosti. Navíc přijdete o možnost přemisťovat Knoocker a využívat jej i v jiných prostorách/venku. Vytvoření této verze platformy Knoocker vyžaduje přípravu individuálního projektu a vrtání otvorů do stěny pro ukotvení ultrazvukových senzorů. Šířku a výšku obrazovky lze v tomto případě rozšířit až na max. 5 metrů.

7. Je možné dodat také oplocení?

Můžeme vyrobit oplocení stejné, jako děláme při stavbě vnitřních hřišť, tedy ze sítě, nebo i jakékoliv jiné, dle dohody. Můžeme také dodat plastový plůtek, cena na vyžádání.

8. Jak pevná je konstrukce Knoockeru?

Pevný kovový rám a MDF desky zaručují opravdu stabilní a odolnou konstrukci, odolnou proti poškození i vlhkosti (běžně funguje v aquaparcích).

9. Jaká je životnost lampy multimediálního projektoru?

V závislosti na provozním režimu projektoru a délce jeho používání je průměrná životnost lampy 2 roky. Nová lampa stojí přibližně 2 500 Kč.

10. Potřebuji pro používání Knoockeru tmavou místnost?

Ne nezbytně. Obraz zobrazený multimediálním projektorem je jasný a ostrý, zobrazuje vynikající kvalitu barev. Tím pádem jsou všechny aplikace Knoockeru viditelné i v jasně osvětlených místnostech. Kromě toho můžete použít Knoocker i venku, ale je dobré ho zakrýt párty stanem asi 3x3m. Knoocker musí být chráněn před povětrnostními vlivy.

11. Z čeho se skládá cena Knoockeru?

Cenu tvoří vysoce kvalitní konstrukce, nejnovější verze multimediálního projektu a počítač. Jako průkopníci na trhu jsme jediní, kdo nabízí jedinečný a inovativní produkt založený na lokalizaci klepání zvuku míčku. Kromě hardwaru jsme především výrobci programu Knoocker s interaktivními hrami.

12. Vyžaduje Knoocker náročný servis a dohled?

Knoocker je při používání opravdu velmi intuitivní a jednoduchý. Stisknutím dvou tlačítek na projektoru spustíte celý systém a během několika sekund můžete využívat všechny aplikace. Výběr her je velmi jednoduchý, protože po skončení hry se automaticky vrátí do hlavní nabídky. Dokonce i malé dítě si bez problémů může spustit hru. Nepotřebujete žádný dozor, žádného animátora. Manipulace s Knoockerem je snadná a to dělá toto zařízení tak inovativním a jedinečným.

13. Jak veliký je Knoocker?

  • 173 cm šířka
  • 211 cm výška
  • 60 cm hloubka - vzdálenost od stěny
  • 90 kg hmotnost (pohybuje se snadno po kolečkách)

14. Může být zařízení přemístěno na jiné místo?

Samozřejmě. Knoocker má vestavěná kolečka, takže jej jednoduše přemístíte. Pro průjezd dveřmi lze také snížit držák projektoru.

15. Jaký je termín dodání?

Záleží na aktuálním počtu objednávek ve výrobě, ale běžně je to mezi 7-21 dny.

16. Můžou být hry či celý systém v češtině?

Samozřejmě můžeme přizpůsobit celý systém, kterémukoliv jazyku. Nic méně ve většině případů se jedná o běžně užívaná a všeobecně známá slova jako „score” „time”, ale za poplatek lze změnit jazyk her. Celý systém běží na Windows, který bude v Českém jazyce, hry jsou v angličtině.


© BabyKoutek s.r.o | Změnit nastavení cookies
Tvorba webu HexaDesign.cz HexaDesign tvorba webu