Knoocker hry


1. Project planet

Vaším hlavním úkolem v této hře je zachránit planetu před blížícími se objekty, jako jsou UFO, kosmické lodě, či dokonce řetězové pily! Jakýkoliv objekt, který jste zasáhli, vám přidá body a vaše planeta bude zachráněna! Pokud však nepřátelské objekty včas nezasáhnete, planeta exploduje. Musíte tedy pořádně mířit, zachránit planetu a stát se hrdinou!


2. Eggs and legs

Vajíčka a nohy… znamenají běh příšerek okolo tabule. Tato hra je plná vajíček s překvapením. Míčkem musíte trefit vejce, ze kterého se pak vylíhne zvíře. Druhý zásah zvířete ho potom zvětší.


3. Baloons

Musíte trefit létající balónky. Chcete-li získat extra životy nebo body navíc, miřte na srdce. Musíte být ale opatrní, ne každý balónek vám dává body – dejte si pozor na ty s lebkou, uberou vám čas. Naopak třeba balónek s medvídkem vám body přidá.


4. Rainbow cats

Rainbow cats je jedna z nejoblíbenějších her pro malé děti. Pokud trefíte štíhlou kočku na duze, máte bod. Kočka navíc zamňouká.


5. Crazy panda

Nenechte je přistát na vašem území! Chraňte své území před přistáním šílených pandích parašutistů. Každá panda, která na zemi přistane, je okamžitě připravená vás zničit. Takže musíte být rychlí a trefit je dříve, než přistanou.


6. Runner

Toto je druh logické hry, v níž se pan Runner snaží překonat mnoho překážek na své cestě tak, aby doběhl co nejdále. Vaším úkolem je pomáhat mu vyčistit cestu, například aktivací platforem, deaktivací desek a tak dále. Díky tomu může běžet a sbírat hvězdičky, které vám dávají odměny – body! Úkol není snadný – i malá chyba může způsobit pád pana Runnera a tím pádem i konec hry.


7. Pie attack

Nejlepší obrana je útok. Staňte se hrdinou a rozplácněte koláč na obličej zloděje, ďábla či darebáka dříve, než hodí koláč on po vás. Pozor ale, je tu i koťátko, babička a policista, na které je házet koláče zakázáno.


8. Reac-Tang-Zing

Sladká noc, sladké sny. Bohužel ne pro všechny. Některé čtverce a obdélníky se zdají být poněkud vystresované. Můžete jim pomoci tak, že se do nich trefíte míčkem. Zkuste trefit všechny červené čtverce a obdélníky.


9. My pets

Tato hra je určena milovníkům pejsků a kočiček. V této hře můžete své miláčky krmit podle libosti. Shora padají dobrá i špatná jídla a vaším cílem je mířit na ta špatná. Pokud trefíte dobré jídlo, máte trestný bod. Cílem hry je krmit zvířátka tak dlouho, dokud není lišta krmení plná.


10. Sea Trip

Výlet po moři je skvělou příležitostí pro hledače pokladů. Cílem hry je trefit pouze ty mušle, ulity a hvězdice, které se zobrazují v pravém horním rohu tabule. Extra body dostanete, pokud trefíte růžovou mušli s perlou. Ale každý minutý poklad, který spadne do písku, vám ubere jeden život.


11. Agent

Chcete se cítit jako James Bond? Agent byl vytvořen pro fanoušky střílecích her. Musíte mířit na pohybující se terče, počet bodů závisí na tom, kam se trefíte. Ale pozor, jsou tu i civilisté a za každého, kterého trefíte, dostanete trestné body. Máte také omezený počet nábojů, takže miřte pořádně!


12. Square

Tato interaktivní hra vás bude bavit pomocí zvětšujících se čtverců na obrazovce. Napětí stoupá s tím, že čím větší čtverec je, tím více bodů dostanete, když jej trefíte. Ale pozor, po určité době čtverec zmizí! Můžete si vybrat hru pro jednoho nebo více hráčů, abyste dosáhli lepšího skóre.


13. Shapes

Jedná se o arkádovou hru, v níž musíte trefit geometrické tvary, které jsou zobrazeny nahoře, uprostřed obrazovky v rámečku. Body dostanete pouze, pokud trefíte ten správný tvar.


14. Lines and Dots

Tato hra je skvělá pro trénink paměti. Nejprve sledujte, které body spojuje linka, a potom tuto trasu kopírujte zásahem správného bodu. Spojovat budete 4 až 8 bodů, takže dávejte dobrý pozor. Hra má skvělé vizuální efekty, jistě si ji zamilujete.


15. Trainer

V této hře si můžete otestovat svoji rychlost a přesnost. Kruhy, které musíte trefit, se zobrazují jen na několik vteřin.


16. ABC

V této hře si ti nejmladší hráči mohou otestovat, jak dobře znají písmenka. Musíte trefit všechny bubliny, ve kterých je písmeno zobrazené v pravém horním rohu obrazovky.


17. Gifts

Jedná se o hru s vánoční tématikou. Musíte trefit všechny dárky, které padají shora, některé přitom obsahují vánoční symboly. Za každou trefu dárku máte body.


18. Snowman

Sněhulák se prochází a nemá ani tušení, že z nebe padají ledové kostky. Vaším cílem je trefit všechny kostky, které by sněhuláka mohly zranit.


19. Goal Goal Goal

Úkol je jasný. Jste skvělý fotbalista a vaším cílem je proměnit penaltu. Brankář se hýbe, což váš úkol ztěžuje. Ale celý stadion spoléhá jen na vás…


20. Football

Tato hra je skvělou zábavou pro jednoho či dva hráče. Cíl je jediný. Pomocí úderů míčků posouvat míč směrem k soupeřově brance a vstřelit gól. Hra trvá 3 minuty a je skvělou zábavou i pro dospělé!


21. Dart

Jestliže si myslíte, že umíte dobře mířit, pojďte si zahrát šipky. Hra je určena pro 1–4 hráče.


22. Bowling

Simulátor bowlingu má jednoduchá pravidla i jednoduchý cíl. Srazit všechny kuželky.


23. Snake

Naše verze slavné počítačové hry. Pro ty, co neznají pravidla - had sbírá co nejvíce potravy, díky čemuž se zvětšuje jeho délka. Hlava hada se přitom nikdy nesmí potkat se zbytkem těla. Hada k jídlu navádíte údery míčků. Mezi bonusy je i jídlo, které hada třeba zrychlí, nebo zpomalí.


© BabyKoutek s.r.o | Změnit nastavení cookies
Tvorba webu HexaDesign.cz HexaDesign tvorba webu